0

جستجو

«اچ.ال.هربرت ـ نخستین مدیر انجمن یو اس پولو»

این طور تلقی شد که برای بالاتر بردن علاقه بین مردم و ورزش چوگان، انجمنی با قوانین مشخص، جهت تسهیل اداره تمام باشگاه های چوگان تشکیل شود، ولی در ابتدا این باشگاه ها باید برای عضویت در این انجمن خاص، انتخاب می شدند…

لوگو یو اس پولو

چوگان یا پولو کهن ترین ورزش ثبت شده در تاریخ می باشد (تاریخچه پیدایش این ورزش به دوران هخامنشیان و ایران باستان باز می گردد)، رفته رفته این ورزش به جایگاه والایی در بین ایرانیان رسید به طوری که در دوران پادشاهان ساسانی به عنوان «ورزش پادشاهان و درباریان» شناخته می‌شد؛ این ورزش اولین بار در سال 1876 توسط انگلستان به آمریکا شناسانده شد و زمان زیادی نیاز نداشت تا مورد استقبال مردم آمریکا قرار گیرد.

یو اس پولو، برند رسمی اتحادیه‌ی پولو ـ چوگان ـ ایالات متحده‌ی آمریکا، اداره‌کننده‌ی برگزاری ورزش چوگان در این کشور می باشد.
این برند با ارائه سبک هایی شیک و در عین حال راحت، در بین بیش از 10 برندی که همگی با نام پولو عرضه می شوند قدیمی ترین و محبوب ترین برند می باشد.

یو اس پولو در تلاش است محصولات خود را با تکیه بر اصالت ورزش چوگان و ارائه آن در صنعت و مد و فشن برای عموم عرضه کند، چنانچه سعی می شود در طراحی محصولات تمامی رنگ ها، علائم و نمادهای کلاسیک ورزش چوگان به خوبی بروز داده شود، به طوری که رفته رفته محبوبیت این برند در بین مردان، زنان، جوانان و حتی کودکان افزایش یافته است.

برای مثال، چکمه‌های زنانه‌ی این برند با ظاهری بسیار مشابه چکمه‌های اسب‌سواری طراحی می‌شوند. اغلب پوشاک این برند، راحت و با الگوهای ساده و کلاسیک طراحی می گردند.
لوگوی این برند در جهان ثبت و شناخته شده و توسط شرکت USPA مدیریت می‌شود. برند یو اس پولو در سال ۱۹۸۱ بنیان گذاشته شد. این برند در کشورهای آمریکای جنوبی، آسیا، اروپا، اسکاندیناوی و روسیه با شرکت‌های مختلف برای طراحی و تولید پوشاک، لوازم تزئینی، ساعت، کفش، عینک و کیف و چمدان همکاری می‌کند. محصولات برند یو اس پولو در بیش از ۱۳۵ کشور توسط نمایندگی‌های یو اس پولو و فروشگاه‌های خرده‌فروشی مستقل به فروش می رسد.
برند یو اس پولو در سال 1997 تحت سرپرستی گروه آیدین لی با عنوان Aydınlı Group در 50 کشور دنیا از جمله ترکیه قرار گرفت، تمامی محصولات تولید شده تحت برند یو اس پولو از قبیل پوشاک و لباس های زیر مردانه، زنانه و بچه گانه، اکسسوری ها و کفش ها، محصولات چرم و غیر چرم و تمامی کالکشن های تولیدی تحت لیسانس Aydınlı Group مدیریت می گردند. در حال حاضر 277 نمایندگی بین المللی که 152 واحد آنها در ترکیه مستقر می باشند، زیر نظر Aydınlı Group به فعالیت خود ادامه می دهند.

محصول به سبد خرید شما اضافه شده است